Firma GAmeS istnieje na rynku od 1992 r. Jako czołowy krajowy producent, zajmujemy się głównie produkcją odzieży dla branży medycznej, kosmetycznej, fryzjerskiej oraz dla przemysłu spożywczego. Jesteśmy przedsiębiorstwem elastycznym, które na bieżąco dostosowuje się do wymogów rynku. W każdym sezonie wprowadzamy nowe modele oraz zestawy kolorystyczne zgodne z aktualnymi trendami mody. Dokładamy wszelkich starań, aby produkowana przez nas odzież posiadała własny i niepowtarzalny styl i spełniała oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Wyroby produkowane są z najwyższej jakości tkanin polskich producentów, jak i dodatków renomowanych firm zagranicznych. Skoncentrowanie się na jednym profilu produkcji pozwala nam na utrzymanie wysokiej jakości oraz zapewnia zadowolenie klientów.

Oferujemy Państwu produkty najwyższej jakości, o ciekawym wzornictwie, urozmaiconej kolorystyce i dobrej cenie.

Wiemy, że odzież ochronna jest bardzo ważna i chcecie się Państwo czuć w niej wyjątkowo komfortowo i wygodnie. Dlatego, możecie Państwo zamówić u nas niestandardowy rozmiar lub inny fason oraz zrealizować swój własny pomysł!

Firma GAmeS wciąż zwiększa skalę swojej działalności poprzez poszukiwanie nowych rynków zbytu i poszerzanie oferty asortymentowej. Zapraszamy państwa do współpracy. Nasi przedstawiciele handlowi są dostępni na terenie całej Polski.